Cetelem poskytuje komplexné spektrum pôžičiek. Každý si tak môže zvoliť najvýhodnejší produkt. Ak potrebujete pôžičku na čokoľvek, môžete o ňu požiadať on-line. Pozrite si krátky prehľad pôžičiek od Celetelemu.

Pôžička na čokoľvek

Ak si chcete urobiť radosť, alebo splniť sen, táto pôžička je určená pre vás. Rýchle vybavenie bankou Cetelem a úžasne výhodne podmienky. Cetelem vám poskytne peniaze bez potreby dokladovať ich účel.  Pôžičku vybavíte jednoducho on-line.

Pôžička na nové auto

Výhodnejšia variantu nevýhodného leasingu. Spoznajte množstvo výhod, ktoré vám poskytuje tento typ pôžičky. Získajte váš nový automobil za najvýhodnejších podmienok na trhu. Cetelem vám poskytne vždy viac, ako očakávate.

Pôžička na ojazdené auto

Ak si chcete zaobstarať jazdené auto, a nemáte dostatočnú hotovosť, nemusí byť leasing najvýhodnejšia voľba pre vás. Vďaka výhodným podmienkam si môžete vybrať napríklad lepšie auto. Pôžička od Cetelemu je vaša voľba pri kúpe ojazdeného automobilu. Všetko vybavíte jednoducho on-line.

Pôžička na rekonštrukciu a bývanie

Výhodne podmienky umožnia zlepšiť komfort vášho bývania. Naša výhodná podmienka je určená všetkým, čo chcú lepšie bývať. Cetelem poskytuje výhodné pôžičky na rekonštrukciu vášho bývania. Nízke úroky a výhodné splátky pre všetkých.

Pôžička na splatenie úverov

Cetelem ponúka skutočne výhodné podmienky úverov. Vďaka nízkemu úveru si môžete rýchlo refinancovať vaše existujúce úvery a záväzky. Vďaka nízkemu úroku získate nižšie splátky, čo bude pre vás veľmi výhodné.

Profil Spoločnosti Cetelem:

Cetelem patrí pod francúzsku finančnú skupinu BNP Paribas Personal Finance SA, ktorá už pôsobí na Slovensku dlhší čas ako pobočka zahraničnej banky. Začiatkom júla prišlo k medzinárodnému zlúčeniu oboch spoločností pod jednu spoločnosť a to zapričinilo zmeny.

Doteraz bola spoločnosť Cetelem známa ako jedna z najväčších a najznámejších nebankových spoločností na Slovenskom finančnom trhu. V jej ponuke boli bezúčelové úvery a účelové pôžičky od malých súm až po viac ako 30.000 €, ale napríklad aj kreditné karty alebo spotrebne úvery či web, viac info na https://www.pozicky123.sk/cetelem-pozicka/ vo forme nákupu na splátky.

Cetelem poskytuje platobné služby pri čerpaní finančných prostriedkov z kreditnej karty. Odo dňa udelenia povolenia, na činnosť spoločnosti Cetelem v tejto oblasti dohliada NBS.

Cetelem tiež plánuje rozšíriť ponuku poskytovaných produktov a služieb. V súčasnosti sa sa zameriava najmä poskytovanie spotrebiteľských úverov: osobné pôžičky, kreditné karty, nákupy na splátky a poistenie. Od roku 2000, kedy spoločnosť Cetelem vstúpila na slovenský trh, uzatvorila už 1,7 mil. poskytnutých úverov. V oblasti služieb si zakladá hlavne na inováciách v oblasti spotrebiteľského financovania. Spoločnosť Cetelem ako prvá umožnila klientom získať pôžičku cez internet.

Cetelem je overený poskytovateľ vybraných bankových služieb.